Laureaci

Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego

Społeczeństwo w Obiektywie

  • 2019 - VI EDYCJA KONKURSU

    I miejsce

    Marta Baraniecka

    Zespół Szkół Łączności w Szczecinie

    II miejsce

    Mateusz Furgoł

    Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach

    III miejsce

    Martyna Pająk

    Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem

    wyróżnienie

    Marta Weigt

    International School of Poznan

    wyróżnienie

    Wojciech Marcinków

    I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie

  • 2018 - V EDYCJA KONKURSU

    I miejsce

    Weronika Kordylas

    I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie

    II miejsce

    Wojciech Marcinków

    I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie

    III miejsce

    Kacper Peciak

    Państwowe liceum sztuk plastycznych w Kościelcu

    Wyróżnienie

    Filip Naumienko

    XXII Liceum Ogólnokształcące im. Jose Marti

    Wyróżnienie

    Katarzyna Gierat

    Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Targu

  • 2017 - IV EDYCJA KONKURSU

    I miejsce

    Julia Lisowska

    Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu

    II miejsce

    Konrad Borowik

    I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej

     

    III miejsce

    Zuzanna Gollnau

    VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni

    Wyróżnienie

    Patrycja Wanat

    Szczecińskie Collegium Informatyczne
    Technikum Informatyczne SCI

    Wyróżnienie

    Mariusz Korpal i Jagoda Kurnikowska

    Zespół Szkół im.Stanisława Staszica w Pile

  • 2016 - III EDYCJA KONKURSU

    I miejsce

    Julia Podborączyńska

    Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

    II miejsce

    Iga Lao

    II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku

    III miejsce

    Julia Goska

    Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie

    Wyróżnienie

    Julia Szostak

    II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

  • 2015 - II EDYCJA KONKURSU

    I miejsce

    Daniel Zygmunt

    Zespół Szkół Plastycznych w Rzeszowie

    II miejsce

    Daniel Starzyński

    Zespół Szkół Zawodowych im. Emilii Plater w Zgorzelcu

    III miejsce

    Karina Byrzykowska

    Zespół Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego w Koszalinie

    Wyróżnienie

    Wiktoria Kokorniak

    XXV Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Poznaniu

    Wyróżnienie

    Ewelina Kościelniak

    Zespół Szkół Łączności w Poznaniu

  • 2014 - I EDYCJA KONKURSU

    I miejsce 

    Paweł Cempa

    II miejsce

    Adrian Kulesza

    III miejsce 

    Weronika Gawrońska

    Wyróżnienie

    Justyna Tuchorska

    Wyróżnienie

    Zofia Blew