thumbnail_logo SSWiR PTS

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego, Sekcja Socjologii Wsi i Rolnictwa oraz Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Socjologicznego zapraszają na:

Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.:

Społeczności wiejskie w procesie modernizacji. Uwarunkowania regionalne i systemowe

21-22 czerwca 2022 roku, Kulice k. Nowogardu

Konferencja odbywa się pod patronatem Pana Olgierda Kustosza, Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Nabór zgłoszeń na konferencję do 15 kwietnia 2022 roku

Konferencja odbędzie się w Międzynarodowym Ośrodku Badań Interdyscyplinarnych (MOBI) Uniwersytetu Szczecińskiego w Kulicach koło Nowogardu (dawna siedziba rodziny von Bismarck).

Materiały pokonferencyjne zostaną opublikowane w Numerze Specjalnym „Przeglądu Zachodniopomorskiego”, wydanie w 2023 roku, 70 pkt. (po uzyskaniu pozytywnych recenzji i akceptacji wydawcy).